Domů>Účesy celebrit

 

Změna je život! Tak to vidí i Holywoodské Star. Účesy celebrit jsou jistě zajímavou podívanou a dalo by se říct jakýmsi katalogem nejrůznějších účesů – ať už výstředních, inspirujících či fádních – zkrátka katalogem vlasových variací pro nás, běžné smrtelníky. A stejně jako většina z nás si za svůj život projde několika změnami v barvě vlasů, střihu – zkrátka účesu, stejně tak i celebrity mají čas od času potřebu změnit svůj image právě pomocí nové úpravy svých vlasů. Vybrali jsme pro vás šest známých ženských tváří ve čtyřech obměnách. Pojďte se tedy s námi podívat na galerii těchto celebrit a jejich měnící se účesy, a to ať už za účelem vyplnění volného času, zvědavosti či možné inspirace. 

Beyonce

Beyonce je slavná hned v několika různých oborech, jako je herectví, zpěv, režírování, ale také například módní návrhářství, ani v jednom z vybraných obrázků s výběrem svého účesu nešlápla vedle. Ať už si své dlouhé vlasy proměnila díky kudrlinkám v objemnou hřívu, nebo zvolila v rámci dalšího účesu zcela rovnou variantu vlasů s hustou ofinou střiženou dorovna, či odhaleným čelem, vždy měl její výběr něco do sebe. Co by se snad přece jen dalo vytknout je účes z obrázku B. Vyfoukané vlasy a nedbalé zvlnění Beyonce přidaly v obličeji drobná kila navíc.

 

Paris Hilton

Milovaná i zavrhovaná barbie Paris Hilton si také s výběrem svých účesů dokáže hravě poradit. Obrázek A ukazuje Paris jako elegantní dámu. Vyčesaný účes a šikmá ofina přes čelo opticky zaoblují její výrazné rysy v obličeji. Obrázek B působí jako účes skutečně učesaný podle umělohmotné princezny od „Matela“. Rozverný krátký sestřih na obrázku C je potom zcela opačnou variantou, místo barbie máme přirozeně vzhlížející mladou dívku. Rovné vlasy s hustou ofinou na posledním obrázku Paris Hilton rovněž skrývají ostré obličejové rysy.

 

 

Jennifer Lopez

 

Jessica Simpson

 

Cameron Diaz

 

Charlize Steron

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

facebook Planetavlasů.cz

Hledáte kravaty, které oslní Vaše obchodní partnery a kamarády? Dámská celokožená luxusní obuv za super ceny. Dámská móda pro každou sexy ženu. Určitě hledáte kvalitní kojenecké oblečení pro vaše miminko. Army shop pro všechny fanoušky military a outdoor stylu. Trička s potiskem a vtipná trička pro všechny mladé lidi. Přírodní kosmetika je to pravé pro krásnou a zdravou pleť.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Získejte Clip in vlasy vysoké kvality. Eshop s Clip in vlasy evropského typu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte Další informace